2007 RESULTS: 2007 Local Race
2006 RESULTS: 2006 Local Race
2005 RESULTS: 2005 Local Race
2004 RESULTS: 2004 Fall Rally, 2004 Local Race, 2004 Spring Rally
2003 RESULTS: 2003 Fall Rally, 2003 Local Race, 2003 Spring Rally
ALL OTHER:  2002, 2001,
2000


SPRING RALLY 2004 WINNERS

MASTERS - Race 1                                                                              
SATURDAY
SUNDAY
1st Josh Esque, Akron OH 3rd Liza Borchers Green Bay, WI 1st
2nd Danielle Hughes, Grove City, OH 6th Danielle Hughes Grove City, OH 8th
3rd Tim Rafferty, Barberton, OH 1st Austin Benner Pottstown, PA 6th
4th Liza Borchers Green Bay, WI 2nd Loralei Gallaher Beaver Falls, PA --
5th Chris Hagan Jamesville, MD -- Tim Rafferty Barbertown, OH 2nd
6th Lynelle McClellan Mansfield, OH 7th Kari Walker Carmel, ME --
7th Kari Walker Carmel, ME 4th Chris Hagan Jamesville, MD --
8th Loralei Gallaher Beaver Falls, PA 5th Lindsay Kubler Berlin Center, OH 4th

MASTERS - Race 2                                                                              
SATURDAY
SUNDAY
1st Tim Rafferty, Barberton, OH 3rd Liza Borchers Green Bay, WI 1st
2nd Liza Borchers Green Bay, WI 4th Tim Rafferty Barbertown, OH 5th
3rd Josh Esque, Akron OH 1st Lynelle McClellan Mansfield, OH --
4th Kari Walker Carmel, ME 7th Lindsay Kubler Berlin Center, OH 8th
5th Loralei Gallaher Beaver Falls, PA 8th Brooke Schaffer Mineral Ridge, OH --
6th Danielle Hughes, Grove City, OH 2nd Austin Benner Pottstown, PA 3rd
7th Lynelle McClellan Mansfield, OH 6th Arron Liimatainen Monroe, WI --
8th Austin Benner Pottstown, PA -- Danielle Hughes Grove City, OH 2nd

SUPER STOCK                                                                                     
SATURDAY SUNDAY
1st Jarrod Shook North Jackson, PA Jarrod Shook North Jackson, OH  
2nd Kyle Bair New Castle, PA   Carl Heitz Berea, OH  
3rd Alexandria Terrigno Campbell, OH   Johnny Powers Jefferson, OH  
4th Stephen Kuebler Berlin Center, OH   Alexis Rhodes Conneaut, OH  
5th Melanie Fiorille Mantua, OH   Zach Terrigno Campbell, OH  
6th Carl Heitz Berea, OH   Riley Quinn Stongsville, OH  
7th Jason Smith Cuyahoga Falls, OH Rachael Reed Doylestown, OH  
8th Crystal Hunt Lancaster, OH   Clarissa Liimatainen Monroe, WI  

STOCK SATURDAY                                                                            
SATURDAY SUNDAY
1st Kerry Murphy Mentor, OH   Monica Cape Stowe, OH  
2nd Emily Eskridge Doylestown, OH   Kerry Murphy Mentor, OH  
3rd Cristi Murphy Mentor, OH   Emily Eskridge Doylestown, OH  
4th Monica Cape Stowe, OH   McKenzie Schaffer Mineral Ridge, OH  
5th Anthony Hunt Lancaster, OH   Taylor McClellan Mansfield, OH  
6th Michael Neely North Canton, OH   Courtney Mayne Millersport, OH  
7th McKenzie Schaffer Mineral Ridge, OH   Anthony Hunt Lancaster, OH  
8th Taylor McClellan Mansfield, OH   Kathleen Quinn Strongsville, OH  

Click here to return to the top.